Burun Estetiği Yaptıranlar-9: ‘Bir prenses gibi olmuştum.’

İlk bandaj çıktığında kendimi tanıyamadım çünkü bir prenses gibi olmuştum.
burun estetiği yaptıranlar

Burun Estetiği Yaptıranlar röportaj serimizin bu bölümünde bir zamanlar Baki Yılmaz’ın asistanlığını da yapmış olan Nur Dinçer sorularımızı cevapladı.

 

Ne zaman ve neden burun estetiği ameliyatı olma kararı aldın?

15 yaşından beri ameliyat olmak istiyordum daha sonra baki hocayla çalışmaya başladığımda bu sektörü gördüm. Hastaların umutsuz gelip mutlu gittiklerini gördükten sonra Baki hocaya güvendim ve ameliyat oldum. Sektörde çalışınca ve bu süreci deneyimleyenleri görünce diğer hastalar kadar şüphede kalmıyorsunuz, hele ki konu Baki hoca olunca asla.

Adsiz

Muayene sürecin nasıl ilerledi? Operasyon için doktorla vardığınız ortak kararın sürecinden bahseder misin?

Baki hoca çok cana yakındır. Hastalara her zaman olabilecekleri anlatır, kimseye olmayacak bir şeyin hayalini kurdurmaz. Gerçek ne ise onu söyler ve ona orada güvenebileceğinizi anlarsınız. Profesyonelliği bir yana o hasta koltuğunda kendi otururcasına empati kurarak ilerler. Baki hoca hangi hastada ne yapılacağını çok iyi bilen biri. Sosyal medyada görülen, duyulan ve etkilenilen şeylerin önemi pek yok gibi. Piyasada çok doktor var ama kimse Baki Yılmaz gibi olamaz bence, içeriden bildiriyorum…

Ameliyatın ne kadar sürdü?

Ameliyatım 3.5 saat sürdü.

Ameliyattan sonra zorluk yaşadın mı?

Ameliyattan çıkınca ağrım hiç yoktu aynı gün eve taburcu oldum istediğim herşeyi yedim içtim sadece nefes almakta zorlanıyorsunuz o kadar. Herhangi bir ağrı sızı olmuyor, o da gayet normal geliyor.

Bandaj çıkarıldıktan sonra burnunu ilk gördüğün andan bahseder misin?

burun estetiği yaptıranlar

İlk bandaj çıktığında kendimi tanıyamadım çünkü bir prenses gibi olmuştum. Hiç korkmadım herhangi bir şey olsaydı bile baki hocanın halledeceğini biliyordum suan 1.5 sene oldu burnum harika ve herkes soruyor gerçekten de küçük kalkık ve kavisli bir burnum var.

Baki Yılmaz’da burun estetiği ameliyatı olmayı düşünüp kuşkuları olanlara neler söylemek istersin?

Hastaların o kapıdan çok mutsuz girdiklerini görüyordum. Tabi bazıları ameliyat olamamaktan kaynaklı bazıları defalarca kez ameliyat olup estetik görünememekten kaynaklı sokağa çıkamayan hastalarla tanıştım. Fakat ben hepsinin yine o kapıdan gözlerinin içi parlayarak çıktığını gördüm. Bunun tek bir sebebi var: Baki hoca. Piyasada onun kadar hastalarıyla ilgilenen, pür dikkat işini yapan bir doktor tanımadım. Şüphesi olanlar gözü kapalı güvenebilirler. Sizi tanıdığım için çok şanslıyım hocam.

burun estetiği yaptıranlar

Paylaş:
Diğerleri...
etnik rinoplasti burun estetiği
Etnik Rinoplasti

Estetik cerrahi alanında son zamanlarda şöyle bir eğilim yaşanıyor; American Society of Plastic Surgery’nin istatistiklerine göre, “etnik” hastalar için estetik cerrahi işlemler %13 artarak, estetik

Sağlık Paketi

Ameliyat,
Konaklama ve
Transfer dahil 1 haftalık Sağlık paketi hakkında detaylı bilgi almak İçin İletişime Geçin!
sizi Arayalım